Gyorskeresés a katalógusban
Bejelentkezés
Naptár
h k s c p s v
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
Támogatók

 

Címlap

intézménytörténet

intézménytörténet

Népművelő-könyvtáros szak – 1966-1969 – levelezői tagozat

  1. Bodri Ferencné Roncsek Etelka
  2. Fejes Erzsébet
  3. Grasl Tibor
  4. Héregi Kálmán
  5. Imiott Erzsébet
  6. Kárpáti Anna
  7. Kaszás Mária
  8. László Ernőné Bokor Katalin
  9. Parall Ferencné Felföldi Magdolna
  10. Dr. Pintér Lajosné Pásztor Sarolta
  11. Prágay Istvánné Fekete Gyöngyi
  12. Szokolszky Miklósné Marics Marietta
  13. Szöllősy Zsigmond

Népművelő-könyvtáros szak – 1966-1969 – nappali tagozat

1.  Békefi Antal

2.  Csaba Ibolya

3.  Dankovics Margit

4.  Dolovai Erika, Kovács Dezsőné

5.  Dömötör Miklós

6.  Dusza András

7.  Fenyvesi Ferenc

Népművelő-könyvtáros szak – 1965-1968 – levelező tagozat

1.   Berta Ferenc

2.   Csendes Antal

3.   Csontos Károly

4.   Fülöp Éva

5.   Gáspár Boldizsár

6.   Herczeg Ferenc

7.   Hermán Béláné Balogh Ágota

8.   Holéczy Éva

Népművelő-könyvtáros szak – 1965-1968 – nappali tagozat

1.   Ackermann Ilona, Molnár Lászlóné

2.   Ácsfalvi Zsuzsanna

3.   Bertalan Hajnalka

4.   Bóka Mária

5   Borsos Géza

6.   Bölcsházy Sándor

7.   Czinkon Erzsébet

Népművelő-könyvtáros szak – 1964-1967 – levelező tagozat

1.   Böjte Józsefné Szepes Mária

2.   Csikós Józsefné Vadas Éva

3.   Csizmazia Gizella

4.   Dér Miklósné Szabó A. Zsuzsanna

5.   Dobri Mária

6.   Fejszés János

Népművelő-könyvtáros szak – 1964-1967 – nappali tagozat

1.   Antal László;

 Béri Balogh Ádám Táncegyüttes (Körmend); Antal László koreográfust köszöntik; foto

2.   Bánhegyi Zsuzsa

3.   Bikárdi László

Népművelő-könyvtáros szak – 1963-1966 – levelező tagozat

1.  Baktay László

2.  Bencze Klára

3.  Beszprémy József

4.  Bicskei Gábor

5.  Cziszár Imréné

6.  Dézsi Mátyásné

7.  Gáspár Gézáné

8.  Jakab Vilmos

Népművelő-könyvtáros szak – 1963-1966 – nappali tagozat

1.  Baján Teréz

2.  Balázs Attila

3.  Balázs Endre

Népművelő-könyvtáros szak – 1962-1965 – nappali tagozat

1.  Balassa Judit

2.  Barna Zsuzsa

3.  Berecz György

4.  Beszinger Erzsébet

5.  Bíró Erzsébet

6.  Csikós József

7.  Dániel Katalin

8.  Derhán János

9.  Fodor Éva

A népművelő-könyvtár szak (1962-1979) hallgatóinak betűrendes listája

Név: Évfolyam: Tagozat:
Acélházi Márta ld.