Jól harcolt a SZoESE

Megjelenési adatok
Megjelenés dátuma:
2018-04-24

Hazai vereséggel folytatta szerepését az NB II-es férfi kézilabda-bajnokságban a Szombathelyi Egyetemi SE.

Szombathelyi Egyetemi SE-Bakonyerdő Pápa 20-37 (12-16). – Szombathely, 60 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Cseszregi B., Sipos J.
SZoESE: Tánczos K. – Pálóczi M., Horváth K. 1, Fekete 1, Farkas 6, Albert 2, Pálóczi D. 2. Csere: Rédecsi (kapus), Gál 2, Salamon, Ludvig B. 6, Sándor. Edző: Skoda Bence.
A mindössze három felnőtt játékossal felálló egyetemi csapat sokáig jól tartotta magát rutinosabb, esélyesebb ellenfelével szemben. Aztán a 40. perc környékén fejben és fizikailag is elfáradtak a szombathelyiek, aminek következtében egyre többet hibáztak. Így egyre nőtt a vendégek előnye – az utolsó kilenc percben pedig már nem sikerült gólt szerezniük a hazaiaknak. Jó hír a SZoESE háza tájáról, hogy az ificsapat az utolsó fordulót megelőzően még harcban van a bajnoki címért.