Megjelenés dátuma:
2017-03-06

2017. március 06., 20:30 szerző: Horváth Erika
 0 komment
Gödöllő - Az országos mezeifutó-bajnokság előtti utolsó megmérettetésen, a gödöllői ligaversenyen második lett Jacsev Sámuel.

A mezeifutó-Magyar Liga negyedik versenyének a gödöllői kastélypark adott gyönyörű helyszínt. A SZoESE öt versenyzőt indított. A dobogóra közülük az U20-as korosztályú Jacsev Sámuel ért fel. A SZoESE-Életkert futója a 6 km-es táv alatt - betartva a taktikát - végig partiban volt a győzelemért, végül két másodperccel maradt el a győri Lendvai Andrástól. Samu időeredménye 19:52 perc, amellyel ezüstérmes lett a juniorok között - akárcsak a nemesvámosi ligaversenyen.

Jacsev Sámuel második ligaversenyén is ezüstös lett Fotó: Kívés István

Az U11-es fiúk 1 km-es távján Árvay Csongor jól beosztva erejét a hatodik helyen ért célba. Az U13-as lányok távja 1,5 km volt; a szombathelyiek közül Juhász-Tóth Eszter negyedik, Horváth Lénaötödik, Katavics Lili kilencedik lett.